Водостічні системи

Важливу роль при виборі комплектуючих матеріалів для будівництва будинку, є водостічна система. Адже від її наявності та якості залежить зовнішній вигляд будинку і термін його експлуатації. Без водостічної системи опади навколишнього середовища можуть нашкодити вашому дому. Без водостічної системи вода з даху стікає по стінах, підтоплює фундамент, скупчується в підвалі, і призводить до усадки дому та до подальшого його руйнування. Бармаки Бляхі пропонує якісний водостік у Рівному.

На сайті Бармаки Бляхи ви знайдете якісні імпортні водостічні системи досить стійкі до ультрафіолету, що не приводить до вигоряння.

Мають достатню еластичність, міцність і довгий термін служби, що підтверджується офіційною гарантією якості.

Наші Фахівці допоможуть вам обрати саме той водостік, який ви шукаєте!

Завдяки водостічній системі ви збережете в сухості ваші стіни фундамент і підвал, що збільшить термін служби вашого будинку.

Компанія Бармаки Бляхі у Рівному пропонує водостічні системи що мають достатню еластичність, міцність і довгий термін служби, що підтверджується офіційною гарантією якості.

При установці водостоку, вся вода, що стікає з даху при дощі, буде збиратися в жолобі, з яких по жолобам виводиться за межі вимощення фундаменту.

Так само, за допомогою каналізаційних труб воду можна вивести під землею в центральну каналізацію або водозабірний колодязь для поливу присадибної території.

Металевий водостік у Рівному

Якісна металева водостічна система - продукт преміум класу.

Вона не схильна до вигоряння, більш міцна ніж пластик, завдяки спеціальному полімерному покриттю не схильна до корозії але і вартість набагато вище, ніж з ПВХ.

Наша компанія "Бармаки Бляхі" у Рівному допоможе вам вибрати якісний водостік потрібної пропускної здатності, провести розрахунки всіх комплектуючих системи і дати консультації з його монтажу.

Лютий 20, 2019

Ми зателефонуем вам!