Аксесуари

Металочерепиця являється одним з перших по популярності покрівельним матеріалом. Це пояснюється рядом переваг цієї покрівлі. Але для правильного встановлення будь-якої металочерепиці потрібні аксесуари. Вони доповнять дизайн покрівлі та зроблять її справжнім захистом для будинку. Ми пропонуємо наступні аксесуари для металочерепиці:

Конькові планки.

Вони розташовуються на верхніх точках покрівлі між листами металочерепиці. За рахунок цього волога при будь-яких опадах не попадає всередину під покрівлю.

Ущільнювач під коньок.

Закриває щілини між матеріалом та коньковою планкою.

Вітрозахист.

Встановлюється по бокам покрівлі та добре прикріплюються до фасаду. Вони допомагають листам металочерепиці стійко триматися перед найсильнішими вітрами.

Снігозатримувачі.

Елемент покрівлі, який встановлюється безпосередньо на листах основного матеріалу. Він не дає снігу сходити з даху цілими пластами.

Ендова накладка.

Більше виповнює естетичну функцію. Вона приховує внутрішні стики листів металочерепиці. Ендова кріпиться до обрешітки знаходиться під листами матеріалу, не пропускає вологу під листи покрівельного матеріалу, та направляє воду у водостоки.

Карнізна планка.

Захищає фасад від зливи та направляє воду з даху в жолоб водостоку.

Саморізи.

Призначені для кріплення покрівельного матеріалу та аксесуарів .

Планка примикання.

Встановлюється між стіною та листом металочерепиці.

Лобова планка.

Прикриває частину даху між металочерепицею та фасадом будинку.

Стартова планка.

Використовується для обробки софіту.

Всі ці аксесуари потрібні для покрівлі. Без них покрівля буде мати незавершений вигляд та не буде виконувати основні свої функції.

Наша компанія "Бармаки Бляхи" має власний цех з виробництва покрівельних матеріалів, який знаходиться за адресою: м.Рівне (Бармаки), вул.Рівненська, 14 (Біля газової заправки).
Телефонуйте нашим Фахівцям для більш докладної інформації!

 +38(098)934-31-82
+38(096)000-20-02

Лютий 20, 2019

Ми зателефонуем вам!