Покрівельні планки

Виготовляємо будь які стандартні бляшані вироби, і під замовлення, і з такого ж металу, як придбане покрівельне покриття (металочерепиця або профнастил). При виробництві покрівельних планок ми використовуємо тільки метал виробника металочерепиці/профнастилу, з цього, у вас не буде відмінностей між основним покриттям даху і її доборнимі елемента. Термін служби таких виробів так само буде ідентичний придбаному покрівельного матеріалу.

Крім представленнийх на сайті планок є можливість виготовити нестандартні планки по ваших кресленнях , необхідного вам розміру з будь якого металу в асортименті.

Довжина планок може бути 2 м. (рез заготовки уздовж аркуша) або 1,25 м. (рез заготовки поперек аркуша). Ці обмеження пов'язані з довжиною гибочного верстата і шириною листової сталі.

Наш цех знаходиться за адресою: м. Рівне, Бармаки, вул. Рівненська, 14

Робимо на замовлення покрівельні планки для даху з профнастилу, металочерепиці, бітумної черепиці. У нас ви можете замовити всі необхідні добірні елементи. На нашому виробництві завжди підтримується широкий асортимент гладкого листа з якого ми можемо зробити вам комплектуючі до будь-якої покрівлі.

Телефонуйте нашим Фахівцям для більш докладної інформації!

+38(098)934-31-82
+38(096)000-20-02

Лютий 20, 2019

Ми зателефонуем вам!