Профнастил

Профнастил для паркана

ПРОФНАСТИЛ універсальний будівельний матеріал, який знаходить застосування в багатьох етапах будівництва, починаючи від опалубки фундаменту і закінчуючи покрівлею.

Виробництво профнастилу

Виробництво профнастилу

Виготовляється профнастил, або як його ще називають металопрофіль, з прокатної листової сталі на профільованій лінії. У зв'язку з цим довжина листа обмежується тільки фізичною можливістю транспортування. Занадто довгі листи можуть бути пошкоджені, з цього, рекомендується робити довжину не більше 7 метрів.

За рахунок профілювання, гладкий лист металу набуває подовжню жорсткість і здатність витримувати навантаження. Жорсткість металопрофілю, як і його несучі здібності безпосередньо залежать від висоти профілю (хвилі). Чим вище профіль, тим більше навантаження зможе витримати лист і тим далі один від одного можуть розташовуватися несучі опори.

Найчастіше профнастил виготовляється з оцинкованої сталі товщиною від 0,4 до 1,0 мм. При виробництві профнастилу з пофарбованої оцинкованої сталі, колір може бути як з верхньої, так і з нижньої сторони листа. Залежить це тільки від вашого побажання і від способу установки бухти металу в профілювальний верстат.

Якщо профнастил пофарбований з верхньої сторони, то його називають покрівельний, якщо з нижньої, то стіновий.

Стіновий і покрівельний профнастил виготовляється з оцинкованої сталі шириною 1,25 м. У залежності від висоти профілю загальна і робоча ширина профнастилу коливається від 1,225 м до 0,97 м. По довжині можна виготовити будь-який розмір, кратно сантиметру.

Покрівельний профнастил (з вузькою полицею вгорі) має велику несучу здатність і в основному використовують в навантажувальних конструкціях (покрівля, міжповерхове перекриття, опалубка)

Дах із профнастила

Дах із профнастила

Стіновий профнастил має більш естетичний вигляд, тому його застосовують для облицювання фасадів будівель, забірних огорож.

Фасад з профнастила

Фасад з профнастила

Паркан із профнастилу дуже швидко монтується. Його можна зробити будь-якого кольору. При використанні якісного металу для виробництва (не Китай), наприклад arcelor (Польща, Німеччина), ruukki, Словаччина, ви отримаєте довговічний матеріал, який прослужить вам 30-50 років.

Паркан із профнастилу

Паркан із профнастилу

Також, профнастил застосовують і для підшивки карнизних звисів даху. Переваги профнастила в тому, що це легкій, швидкомонтований матеріал з досить тривалим (30-50 років) терміном служби. Так само, колір підшивки можна зробити ідентичний даху, якщо ваш дах зроблений, наприклад, з металочерепиці. Немає жодних проблем зробити металочерепицю і профнастил з одного металу, тим самим позбавити себе від вибору кольору підшивки під колір даху.

Підшивка карниза профнастилом

Підшивка карниза профнастилом

Маркується профнастил виходячи з типу застосування та висоти хвилі.

Букви, які стоять на початку, означають:

  • ПК - профнастил покрівельний
  • ПС - профнастил стіновий
  • С - стіновий
  • Н - несучий
  • НС - несучо-стіновий
  • ЛП - лакофарбове покриття
  • ГП - гнутий профіль

Цифра, що стоїть після букв, означає висоту хвилі (профілю) в міліметрах. наприклад, ПК-20 означає - профнастил покрівельний з висотою хвилі (профілю) 20 мм.

Вибрати й купити профнастил в Рівному можна у нас на сайті або в офісі за адресою: м.Рівне, Рівненська, 14. В офісі представлені зразки всіх основних видів профілів від різних заводів-виробників. Також у нас ви можете подивитися зразки металу і вибрати колір, в якому ви хочете бачити вашу покрівлю, паркан або підшивку.

На сьогоднішній день ціна на профнастил починається від 84 гривень за метр квадратний. Самий бюджетний варіант - оцинкований метал без полімерного покриття. Цей метал завозиться в товщині від 0,4 мм до 1 мм.

Лютий 20, 2019

Ми зателефонуем вам!