Про компанію

ПРО КОМПАНІЮ

“БармакиБляхі” – Одна з найкращих компаній покрівельних та фасадних матеріалів на ринку будматеріалів!
Колектив складеться з молодих і активних професіоналів, які приділяють велику увагу професійному росту, розвитку компанії та найголовніше – якості. “БармакиБляхі” – це компанія яка дуже швидко розвивається і завжди перебуває в пошуку інновацій. Наші спеціалісти прислуховуються до кожного покупця і можуть задовольнити будь-які смаки, як сучасні так і консервативні.
“БармакиБляхі” – на ринку з 2005 року. Ми намагаємось бути в центрі всього, що відбувається на ринку будматеріалів, для того щоб надати вам Величезний вибір якісних і сучасних товарів за кращими цінами!
У нас Ви знайдете величезний вибір покрівельного матеріалу. Металочерепиця та металопрофіль. Наша компанія має власний цех де ми виготовляємо нестандартні планки за вашими індивідуальними кресленнями (для фасаду, забору). Також виготовляємо покрівельні планки для комплектації дахів з гладкого листового оцинкованого металу. Ви можете замовити у нас мансардні вікна від провідних європейських виробників, та багато інших аксесуарів для покрівлі.
Весь різноманітний асортимент товару представлений на нашому сайті. Крім величезного вибору покрівельних матеріалів, саме для Вас – приємні знижки, адже ”БармакиБляхі” це компанія де діє гнучка цінова політика.

Наші переваги:
– Великий вибір якісних покрівельних матеріалів за доступною ціною
– Допомога наших фахівців в розрахунку кількості будматеріалів
– Виїзд нашого інженера для зняття точних розмірів покрівлі
– Надання усіх сертифікатів якості, технічної документації
– Великий вибір зразків продукції, каталогів виробників
– Спеціальні пропозиції та гарантовані знижки!
– Індивідуальний та дбайливий підхід до кожного клієнта

Ваші пропозиції нам цікаві!Наша компанія “БармакиБляхі” повністю відкрита для співробітництва з приватними особами, підрядниками, будівельними бригадами, компаніями, а також з торгівельними організаціями.

Ми цінуємо слушні поради, тому завжди раді і вдячні, якщо ви напишете свої відгуки і побажання!

Листопад 25, 2018

Ми зателефонуем вам!