Горищні сходи

Якщо вам необхідно організувати вихід на горище, розкладні горищні сходи будуть ідеальним рішенням. Основна їх особливість у компактності, простоті монтажу і зручності експлуатації. Виробники продумали кожну дрібницю, тому був створений відмінний продукт за дуже вигідною ціною (порівняно з альтернативними способами діставатись на горище)

Горищні сходи виготовляються різних конструкцій, з різних матеріалів і в різних типорозмірах. Всі ці параметри впливають на кінцеву ціну товару. Тому, перед тим, як купити сходи, вам буде не зайвим розібратися в їх відмінностях, що б обрати найбільш підходящу саме для вас.

Основним (першим) критерієм для вибору горищних сходів це довжина, або висота від підлоги до стелі приміщення, при якій можна встановлювати ту чи іншу модель. Залежно від висоти стелі, сходи бувають двох і трьох секційні. Так само є розсувні моделі ножичного типу (за принципом «гармошки»).

Оскільки сходи монтуються в стелю, вони мають люк, якій закриває отвір. На вибір покупця надаються різні розміри люка. Цей люк може бути як холодним, його можна застосовувати в неопалюваних приміщеннях, так і утеплений для опалювальних.

 ГОРИЩНІ СХОДИ ROTO

ESCA 11 ISO-RC

ESCA 11 ISO-RC

CADET 3 ISO-RC

CADET 3 ISO-RC

NORM 8/3 ISO-RC

NORM 8/3 ISO-RC

MINI

MINI

SCHERENTREPPE

SCHERENTREPPE

SCHERENTREPPE ELECTRO

SCHERENTREPPE ELECTRO

Якщо коротко пробігтися по лінійці Рото (виробництво - Німеччина), то можна виділити наступні основні відмінності сходів, які можуть бути вирішальними при покупці.

1. Тип конструкції:

  • дерев'яна розкладна;
  • металева розсувна;

2. Механізм:

  • ручний;
  • електронний;

3. Наявність перила;

5. Вантажопідйомність;

6. Матеріал ступенів.

Більш детальні відмінності ви можете подивитися в характеристиках по кожному товару, або скористатися функцією магазину "Порівняти".

 ГОРИЩНІ СХОДИ OMAN

Все більшу популярність здобувають сходи Oman, польського та чеського виробництва. Ці сходи мають відмінну якість збірки, найякісніші матеріали, значний асортимент і дуже низькі ціни в порівнянні з конкурентами. У лінійці представлені три типи сходів:

  • дерев'яні розкладні;
  • металеві розкладні;
  • металеві ножиці.

Дерев'яні частини сходів виконані з цільної, високоякісної сосни. Ступені мають шипове з'єднання "ластівчиний хвіст". Металеві частини конструкції і механізми покриті якісною порошковою фарбою.

В асортименті сходів Оман є як утеплені версії люка, так і недорогі холодні. Кришки мають зручний замок. Розкладання сходів здійснюється легкої тягою кільця замку. На деякі моделі для зручності відкривання люка в комплекті додається стрижень.

На всю продукцію Oman поширюється гарантія на 3 роки. Але діє вона тільки на офіційно завезений товар, який має жовту бирку з інформацією українською мовою.

Бирка

Оригінальна бирка

 

Лютий 20, 2019

Ми зателефонуем вам!